środa, 6 czerwca 2012

Bohaterowie.


Cassie Manrow ( 16 lat )
Dziewczyna ze swoją przeszłością, nie do końca  szczęśliwą. Jest brunetką z niedbałymi lokami  i magiczno niebieskimi oczami, które podkreślają jej niesforne piegi na nosie. Kocha tańczyć i śpiewać, lecz zdecydowanie  woli się ruszać do melodii niż śpiewać, Kocha psy.


Tommi Cowel  „ Mickey” ( 17 lat )
Wysoki brunet z czekoladowymi oczami. Chodzi do nowoczesnej szkoły tańca, co można wywnioskować że pochodzi z zamożnej rodziny. Jest popularny w szkole może dlatego że jego puchary  zajmują kilka miejsc w szkolnych gablotach, a dyplomy wiszą na ścianach korytarzy, ale nie tylko to się przyczyniło jego „ szkolnej sławie”. Jest bardzo przystojny, dziewczyny by dały wszystko  za jeden pocałunek, lecz on wybrał sobie tą jedyną Alice Pingeu 
* Gra również na gitarze.   

Diana Vinriage
Ma brązowe  włosy i duże zielone oczy. Chodzi z Cassie do tej samej szkoły, jak i klas. Diana jest jej najlepszą przyjaciółką , wie o niej wszystko, zna jej tragiczną przeszłość. Cassie zwierzyła się jej ze swoich problemów jako pierwsza.
Dziewczyna kocha rysować. 
---------------------------------------------------------------------------Państowo Wirgate - małżeństwo wspierające Cassi finansowo, za wyprowadzanie ich psa

Mały Benek ( piesek )


3 komentarze:

 1. Jeny, fajne to jest. Pierwszy raz będę czytała bloga nie o One Direction

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajne postacie i czekam na kolejny post, w którym mam nadzieję w małym stopniu dowiem się o przeszłości Cassie :) Na pewno będę czytała ;)
  + Mam zamiar skończyć swój szybko, bo chcę zacząć pisać kolejny :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O to dobrze że będziesz pisała nowy, masz szczęście dziewczyno.

   Usuń